מגזין בריאות

ירוקים
מגזין בריאות

הירוקים הנהדרים

ירוקים עוזרים לך לבנות את יערות הגשם הפנימיים
ומחזקים את הדם ואת המערכות הנשימתיות.
אז איזה ירוקים נאכל ואיך נצרוך הרבה מהם?
מה נחשב ירוק ואת מי כדאי לחלוט?

קרא/י עוד »
פשטידת חורף מפנקת
טבעוני

פשטידת חורף מפנקת

בחילופי עונות משתנה גם הצורך של הגוף לתזונה, בהתאם.
אם בקיץ רצינו מכלים מצננים, בחורף מתחשק לנו יותר
אוכל מבושל
פשטידת חורף מפנקת זו היא מענה משמח משביע ומזין
המתאים לחורף וקל להכנה.

קרא/י עוד »
העור בראי ה "רו-פוד"
מגזין בריאות

העור בראי ה "רו-פוד"

אין ספק שהעור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף האדם, וידוע שהגוף ניזון גם דרך העור ולא רק דרך מערכת העיכול, לכן חשוב גם מה נמרח עליו, במה נרחץ אותו ולמה נחשוף אותו.
העור – כמו העיניים הציפורניים והשיער – מעיד על מצב הגוף מבפנים, "אתה מה שאתה אוכל". חשוב שהשינוי במראה העור יהיה מבפנים החוצה ע"י תזונה והזנה נכונה, ולא כיסוי מבחוץ פנימה של קוסמטיקה, מייק-אפ, איפור שמסתירים.

קרא/י עוד »
השריית קיטניות אגוזים וזרעים
מגזין בריאות

החשיבות בהשריית קיטניות אגוזים וזרעים

אנשים מסוימים מרגישים קושי לעכל קטניות, וחווים גזים ונפיחות בטן. מבחינה כימית הקטניות מכילות טריסכרידים אשר האנזים הדרוש לפירוקם נימצא רק במעיים בריאים. כאשר העיכול חלש אנזים זה אינו קיים ואז חווים קושי בעיכול הקטנית. השיטות הבאות עוזרות להתמודד עם הקושי שבעיכול הקטניות ומסיעות לצרף לתזונה מזון חשוב זה.

קרא/י עוד »
שוקולד בריא? יש דבר כזה
מגזין בריאות

שוקולד בריא? יש דבר כזה

הקקאו נחשב למזון אלים והוא אכן מזון עשיר בחומרים מעוררים טבעיים, הוא יוצר תחושת אושר וסיפוק במוח, מאזן את הורמוני המין, מחזק את הלב, מאזן סוכר וכולסטרול, מאיץ מטבוליזם, מלא במגנזיום ובברזל, משביע ואפילו כמה מפתיע…עוזר בהרזייה.
את הקקאו יש לצרוך נא – RAW, מבלי שעבר קלייה או חימום מעל 48 מעלות, אחרת כל התכונות שבו ילכו לאיבוד. לכן חשוב לרכוש את הקקאו בפולים באבקה או בשבבים (ניבס) חיים שיובשו בשמש או במייבש מזון, כנ'ל חמאת קקאו ואבקת קקאו טבעיות.

קרא/י עוד »
הכוסמת כמרכיב לאיזון רמת הסוכר בדם
מגזין בריאות

הכוסמת כמרכיב לאיזון רמת הסוכר בדם

תזונה טבעונית טבעית בכלל ורו-פוד בפרט, עשירה באנזימים, בויטמינים ובמינרלים בצורתם המרוכזת ביותר. התזונה עשירה בכלורופיל ובחומצות אמינו המזרזות את חידוש התאים בגוף, מחזקת את הקשר עם הטבע ומבטיחה אריכות ימים , מסייעת בתהליכי פירוק, ספיגה ופינוי מערכת העיכול, מסייעת בתהליכי ניקוי גוף, טיהורו והתחדשותו, עוזרת לירידה במשקל ולירידה באחוזי השומן, תורמת להעלאת האנרגיה, שיפור המראה והצערת העור, מפחיתה את הסיכון למחלות, מחזקת את המערכת החיסונית ועוד

קרא/י עוד »